Oko w oko z jaźnią

Okładka książki Oko w oko z jaźnią David R. Hawkins
Okładka książki Oko w oko z jaźnią
David R. Hawkins Wydawnictwo: Virgo popularnonaukowa
popularnonaukowa
The Eye of the I: From Which Nothing is Hidden
Virgo
2014-01-01
2014-01-01
Katarzyna Dumińska
mistycyzm gnoza duchowość Bóg świadomość transpersonalna filozofia wieczysta

Nie sądziłem że kiedykolwiek znajdę książkę które będzie miała w sobie tyle mądrości. Póki co przeczytałem 5 książek pana Davida Hawkinsa i każda była rewelacyjna ale ta zdecydowanie najlepsza i wyjątkowa. Jest to zdecydowanie książka do kontemplacji a nie do przeczytania jednokrotnie ponieważ jest w niej tyle mądrości że przeczytanie jej 50 krotnie i tak nie wystarczy gdyż jest w niej kompletna wiedza do wdrożenia i do medytacji.

Książka zmienia perspektywę wszystkiego. Nie jesteś opowieścią, które opowiada twoje ego. Polecam.

To jest genialna książka, ale trzeba trochę przejść, żeby ja zrozumieć . Pozbawiona wad innych, niby duchowych (ezoterycznych )książek, w przeciwieństwie do nich, nie odrzuca Boga, a daje ogromny wgląd w człowieczeństwo i w samego siebie. Niektóre spostrzeżenia (np. o naturze ego )to wręcz majstersztyk.

Poza irytującymi powtórzeniami, książka godna polecenia. Zawiera wiele przemyśleń, które mogą wpłynąć pozytywnie na odbiorcę.

Bardzo dobra pozycja!
Opis natury Boga wręcz kapitalny. Iluzje pryskają jak bańki mydlane...

Bardzo dobra pozycja!
Opis natury Boga wręcz kapitalny. Iluzje pryskają jak bańki mydlane...

To Hawkins dla zaawansowanych. Z pewnością nie powinna to być pierwsza książka tego autora, którą przeczytasz. Nawet nie druga.

• Do kupienia
  • Rozwój osobisty