100 zwierzaków dla dzieciaków

Wydawnictwo: Wilga
Karkam

Książki te zostały stworzone z myślą o małych dzieciach, które poznają otaczający ich świat. Dzięki kolorowym obrazkom dzieci szybko przyswoją nowe słowa i nauczą się rozpoznawać różne przedmioty.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/100-zwierzakow-dla-dzieciakow.html

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/uploads/book_images/midi/cover-5697.jpg

Pistacia | 2015-09-27

100 zwierzaków dla dzieciaków jest idealną książka dla malucha. Tego mniejszego i tego trochę większego. Spore gabaryty, sympatyczne oraz czytelne ilustracje sprawiają, że dziecko siedzi jak zaczarowane. Również długo posłuży. Wszystko zależy od naszej pomysłowości. Mamy zwierzaki, mamy ich nazwy, mamy podział zwierzaków. Na końcu szukanie i liczenie. Można kombinować ile wlezie;)
Zresztą co ja będę Was namawiać. Wystarczy wpisać tytuł w wyszukiwarkę i zobaczyć jaki jest przekrój wiekowy i jak można spędzać z nią czas. Dziecko będzie zadowolone na 100%!