Kto się schował?

Wydawnictwo: Alfabet
Kakureteiruno Daare?
Róża_Bzowa

Kto się schował? Kto płacze? Kto się odwrócił? Przyjrzyj się uważnie! Czy to pies, tygrys, hipopotam, zebra, niedźwiedź, renifer, kangur, lew, królik, żyrafa, małpa, byk, nosorożec, świnia, owca, kura, słoń czy kot? Potrafisz odpowiedzieć? Spójrz jeszcze raz. To książka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Już najmłodsi nauczą się rozpoznawać zwierzęta, odczytywać...

Kto się schował?
Kto płacze?
Kto się odwrócił?
Przyjrzyj się uważnie!
Potrafisz odpowiedzieć?
Spójrz jeszcze raz.

To książka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Już najmłodsi nauczą się rozpoznawać zwierzęta, odczytywać emocje, a przede wszystkim rozwiną umiejętność zapamiętywania.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://alfabet.nazwa.pl/Ksi%C4%85%C5%BCki.html

książek: 1955
Ula | 2019-09-16
Przeczytana: 09 września 2019

Świetna książeczka, która zapewnia dziecku wspaniałą zabawę podczas czytania. Poprzez aktywne uczestnictwo w lekturze, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz umiejętność zapamiętywania.

Pistacia | 2017-03-03

Genialna książka dla małych i dużych. Idealna do tego aby wspólnie spędzić z dzieciakami czas!! Niby zwykłe zwierzaki i "tylko" zwierzaki. Dodatkowo na każdej stronie te same...jednak z małą różnicą. I właśnie ta mała różnica sprawia, że dzieciaki są oczarowane. W momencie kiedy było u nas bumm na ten tytuł potrafiliśmy z 10 razy pod rząd przeglądać "Kto się schował?" A jak się trafili dziadkowie w odwiedziny to i oni musieli swoją rundkę z książką zrobić:D CUDO!

dzieciologia | 2015-08-21
Na półkach: Przeczytane, Dziecięce

Pomysłowa książka, którą lubi i 5latka, i 2,5 latka. Można stopniować trudność zgadywanek. Zdecydowanie warto kupić :)