Stanowisko Polski w zwalczaniu międzynarodowej przestępczośc

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
historyczna

Jednym z największych zagrożeń dla współczesnej ludzkości jest niewątpliwie międzynarodowa przestępczość zorganizowana ulegająca wciąż pernamentnym zmianom. Do niedawna jej skutki były niedostrzegane lub lekceważone przez decydentów. Dzisiaj kwalifikowana do najważniejszych problemów globalnych wymyka się ze schematów, z jakimi jest kojarzona tj. z mafią sycylijską, gangami z czasów prohibicji czy japońską Yakuzą.

cherry73 | 2015-05-03
stella625 | 2013-10-15