Rzeka zapomnienia to zaskakujący debiut literacki autora o wielkiej wyobraźni, precyzyjnym języku, idealnie konstruującego narrację powieści. Jeden z recenzentów napisał: Często jest tak, że człowiek nosi w sobie ładunek literackiego talentu jak bombę z opóźnionym zapłonem. Wystarczy jeden, w tym wypadku, boski promyk, a eksploduje ona z wielką siłą ku zaskoczeniu czytelników i co ciekawe samego autora. Książkę z kluczem, bo taką niewątpliwie jest &Rzeka zapomnienia polecam wszystkim, którzy chcą się rozsmakować nie tylko w pięknie polszczyzny, ale również w konstrukcji, literackich zagadkach, delikatnych liniach ukrytego erotyzmu, fabule emocjonalnej, by nie powiedzieć sensacyjnej, wywołującej dreszczyk jak w dobrym kryminale.

Ananka | 2016-06-16
Pam | 2015-07-16