Szczepienia pełne kłamstw. Szokująca prawda o farmaceutycznych praktykach

Okładka książki Szczepienia pełne kłamstw. Szokująca prawda o farmaceutycznych praktykach Andreas Moritz
Andreas Moritz Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Vital
2014-09-16
2014-09-16
Anna Łachmacka-Kemona

Dla zdecydowanej większości społeczeństwa szczepienia są dobrodziejstwem. Dlaczego? Bo takimi informacjami karmią ich media głównego ścieku oraz lekarze, którzy służą medycynie głównego ścieku, czyli medycynie, która nie leczy, jedynie niweluje objawy, oraz generuje choroby, na których zarabia się poprzez produkcję chemikaliów, które maskują objawy, oczywiście powodujące dalszą utratę zdrowia. Skutkiem zyski oraz coraz to mniej wolności. Bo najłatwiej rządzi się słabymi i biednymi. Ten system tak został zaprojektowany, aby niszczyć, nie leczyć. Jeżeli lekarz się wyłamie, wywalą go z roboty. To nie on decyduje, ale procedury. Te ustalone przez koncerny farmaceutyczne, wdrażane przez ich pachołków - polityków.
Autyzm spowodowany jest szczepieniami. A rodzice są do tego stopnia zaślepieni, iż nie podejrzewają, że to szczepienia odpowiadają za tragedię, jaka dotknęła ich dziecko, nawet wówczas, gdy tzw. "powikłania" mają miejsce godziny po zaszczepieniu.

Książka odważna i wybitna.

Jestem po przeczytaniu tej książki. I powiem krótko uważam, że tą książkę powinien każdy przeczytać żeby sobie wyrobić zdanie na temat szczepionek. Ja jestem zdania, że mnóstwo rzeczy jest nam wmawiane, i my to kupujemy bo uważamy, że wielkie koncerny farmaceutyczne, i medycyna się nie mylą, i chcą tak dobrze, a to jest gówno prawda. W większości sytuacjach naprawdę nasz organizm potrafi się sam leczyć wystarczy dać mu odpowiedni impuls np. po przez suplementację witamina D. Polecam zgłębić temat !

Bzdury.

Bzdury.

Książka warta przeczytania. Pochylić się nad nią powinni przede wszystkim osoby, które tak wychwalają szepienia, może zaczną się chociaż zastanawiać, gdzie leży prawda.

Dramat! Poziom merytorycznej wiedzy i sposoby argumentowania przez autora wołają o pomstę do nieba!

Książka warta przeczytania, niezależnie od naszych przekonań. Może nas bowiem utwierdzić w słuszności naszych decyzji, ale też i zasiać w nas ziarno niepewności, czy po prostu skłonić do pogłębienia wiedzy w tym temacie. Dodatkowo jest dobrze i ciekawie napisana, przez co lektura jej jest nie tylko pouczająca, ale i interesująca.

Polecam każdemu ale nie należy się sugerować książką bezkrytycznie. Kilka argumentów woła o pomstę do nieba.

• Zdrowie
  • Kupię w pierwszej kolejności