Wojtusiowe smutki

Progres
dzieci przedszkole problem otyłość
literatura dziecięca
dzieci przedszkole problem otyłość

Wojtusiowie smutki to ładna bajeczka edukacyjna o małym pulchnym chłopcu. Dzięki niej w łatwy sposób może pokazać dzieciom, że każdy jest inny i nie wolno śmiać się z drugiej osoby.

Cudowna książka dla dzieci. Napisana w przyjemny, prosty sposób, z bardzo mądrym morałem na końcu. Do tego rysunki przykuwające uwagę dzieci. Polecam każdemu! Czyta się szybko i miło.

To jest moja własna książeczka, chętne osoby zapraszam do skontaktowania się ze mną w celu wysyłki =)

• Mam i nie oddam
  • Kocham
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wojtusiowe smutki