The Seduction 3

Okładka książki The Seduction 3 Roxy Sloane
Okładka książki The Seduction 3
Roxy Sloane Wydawnictwo: Roxy Sloane Books Cykl: The Seduction (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Seduction (tom 3)
Roxy Sloane Books
2014-06-27
2014-06-27
erotyka

Jak już pisałam na tą serię trzeba mieć nastrój. Standardowo - Dom i jego poddana w różnych sytuacjach, śledztwo w toku i rozciągłe opisy własnych nieszczęść. Jak to jest możliwe, że bede czytać następną część? kulturalnie jest to strzał w kolano ale przy odpowiednim nastawieniu nawet fajnie się czyta.

BUM!
Prawda nareszcie wychodzi na jaw!
Dramat, dramat, dramat!
Nawet trochę szkoda mi Voughn'a :D
Ale domyślam się, że spadnie na cztery łapy i odzyska Keely:D
Więcej spraw się wyjaśnia:)

BUM!
Prawda nareszcie wychodzi na jaw!
Dramat, dramat, dramat!
Nawet trochę szkoda mi Voughn'a :D
Ale domyślam się, że spadnie na cztery łapy i odzyska Keely:D
Więcej spraw się wyjaśnia:)

Zacznę od tego że zbyt delikatnie nazwałam ostatnio Brenda, szumowina chwyta się już wszystkiego, nagrywał zabawy w jej domu, hmmm no i sam nie lepszy, dość że manipuluje wszystkimi to zabawia się z przyrodnią siostrą. Vaughn w końcu załapał co traci. Tajemnice ciągną się dalej i i kto to był na końcu 🤔.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

The Seduction dzieli się na 4 części - każda część to krótka nowelka, a całość wypada w konsekwencji tak jak normalna książką. To też opinię pod każdą częścią zostawiam taka samą.

Książkę czytało się szybko, przyjemnie. Ale muzę zauważyć, że to bardzo pikantny romans i połowę książki stanowią opisy łóżkowe.

Druga połowa to coś w rodzaju lekkiego kryminału. Od samego początku książki wkraczamy w sieć tajemnic i niedokończonych historii.

Książka bardzo ciekawa, z lekkim wątkiem kryminalnym - romans który trzyma w napięciu przez cały czas i nie pozwala się znudzić.

Polecam!

Druga połowa to coś w rodzaju lekkiego kryminału. Od samego...

Na półkach: , , , , , ,

Co tom to słabiej, prawie nic nowego, pojedyncze mini zaskoczenia, których w efekcie można się domyślić. Wszystko okraszone sowicie dużą dawką seksu, seksu i jeszcze trochę więcej seksu.
Zakończenie daje jakąś nadzieję na coś lepszego... choć nie wiem czy się łudzić.

W trzecim tomie zdecydowanie dużo się działo...
Vaughn niestety za późno uświadomił sobie, że zależy mu na Keely. Jego sekrety i kłamstwa wyszły na jaw w najmniej odpowiedniej chwili... Przez wszystkie sekrety K. wyrzuciła go ze swojego życia... Kelly jest zraniona (ma złamane serce) i w końcu pokazuje pazurki. Na szczęście oberwało się nie tylko Vaughn, ale i Brentowi ( dobrze mu tak - ten facet jest strasznie wkurzający! Może wkońcu zrozumie gdzie jest jego miejsce.).
Epilog oczywiście po raz kolejny pozostawia niedosyt i kłębiące się w głowie pytanie KTO TO ZROBIŁ? CO WYDARZY SIĘ DALEJ?

W trzecim tomie zdecydowanie dużo się działo...

No no no jest coraz lepiej!! Autorka wie jak budować napięcie okraszając przy tym książkę bardzo mocnym akcentem brutalnego seksu. Nie wiem tylko dlaczego książka została podzielona na tak wiele części?? No ale... Mnie się podoba i coraz bardziej intryguje mnie akcja rozgrywająca się, no cóż trzeba to przyznać, w tle sexu sexu i jeszcze raz perwersyjnego sexu.

Ta część mi się najbardziej podobała, bo ta erotyczna opowieść wywołująca rumieńce na moich policzkach rozkręciła się w kierunku innym niż erotyka, a mianowicie konsekwencji przejęcia przez Kelly firmy i problemów z wydziedziczonym rodzeństwem. A koniec po prostu wymiata. Aż strach, co się będzie działo w kolejnej części.

Z każdą częścią robi się lepiej. Może nadal jest za dużo seksu, ale zaczyna się coś dziać poza tym. Podobało mi się, jak na końcu Keely poradziła sobie z Brentem i Vaughnem. Wkurzało mnie to, że nie zauważałago sekterów swojego kochanka.

Gdy wszystko zaczyna się układać kłamstwa Vaughna wychodzą na jaw i mężczyzna za wszelką cenę stara się odzyskać ukochaną.

• 2015
  • Erotyk