Przewodnik kursanta kat. B

Wydawnictwo: SPH Credo
9788378120476
motoryzacja
Inga

Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje do uzyskania prawo jazdy kategorii B, B1. Przedstawiony materiał jest w pełni zbieżny z rozporządzeniem w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami. Jednak doceniając znaczenie umiejętności prowadzenia pojazdu oraz ciągle rozwijającą się motoryzację dodaliśmy wiele dodatkowych zagadnień oraz praktycznych porad.

Książka opracowana z podziałem na 15 lekcji, aby przyswajać wiedzę w sposób uporządkowany, przed każdą lekcją informacje co będzie na niej omawiane. Omawiane zagadnienia wzbogacone zostały o zdjęcia, grafiki, kóre pozwolą pogłębić wiedzę.
Główne działy to:
Przepisy ruch udrogowego,
Technika kierowania pojazdem,
Zarys budowy pojazdu i zasady obsługi technicznej,
Nauka jazdy,
Zachowanie na miejscu wypadku i pomoc przedlekarska,
Dodatek: egzamin państwowy.

Treści nauczania zostały dostosowane do potencjalnego czytelnika, wszystkie zagadnienia zostały opisane i wyjaśnione w jasny a zarazem przystępny sposób.

Ponad 360 stron z kolorowymi grafikami i zdjęciami oraz podział na 15 lekcji to dodatkowe atuty tej pozycji.

Przewodnik Kursanta kat. B jest częścią PKK czyli realizowania Profesjonalnych Kursów dla Kierowców.
Materiał został ułożony dokładnie tak jak w Multimedialnym Wykładowcy Premium i kursie e-learningowym. Dzięki zachowaniu spójności materiałów nauka kursanta jest bardziej efektywna i przynosi lepsze rezultaty.

źródło opisu: http://sklep.sphcredo.pl

źródło okładki: http://sklep.sphcredo.pl

Książka jest podzielona na lekcje, które stopniowo wprowadzają kursanta w arkana wiedzy. Na marginesie warto podkreślić, że podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące egzaminu praktycznego. Poszczególne tematy są omawiane prosto i wyczerpująco, a jednak nie nóżąco. I co najważniejsze - solidna nauka z tego podręcznika przynosi efekty :)
Serdecznie polecam!

Przeczytana: 31 grudnia 2018

Bardzo dobrze opisane są różne ciekawostki w przepisach, natomiast tłumaczenie manewrów, np. rondo, zasady pierwszeństwa są mało zrozumiałe. Muszę pytać taty, żeby mi dokładniej wytłumaczył. :D W wydaniu z 2017 są też liczne literówki. Jako dodatek do testów może być. ;)

Dawid | 2019-03-31
Przeczytana: 25 marca 2019