Fighting To Forgive

Okładka książki Fighting To Forgive J.B Salsbury
Okładka książki Fighting To Forgive
J.B Salsbury Wydawnictwo: JB Salsbury LLC Cykl: Fighting (tom 2) literatura piękna
Fighting (tom 2)
JB Salsbury LLC
2013-11-07
2013-11-07

Na półkach: , , , , , , ,

Layla - kobieta, która postanowiła zawalczyć o siebie i swoją córkę. Blake - wojownik, którego główna zasada brzmi - nie angażować się. Jedna gdy na drodze Blake staje Myszka cały jego plan idzie w łeb. Piękna historia o poświęceniu i walce o tych, których kochamy. Końcówka wymiata - Blake zasługuje na tytuł taty roku!

Kolejna odsłona,kolejny zawodnik i wielki sukces autorki. Biorąc do ręki książkę, zapoznając się ogólnie z jej tematem, myślę : czytałam już podobną, więc pewnie nic nowego się nie dowiem,ale co tam,mam czas. I jakże zostałam zaskoczona, oczywiście w pozytywny sposób. Mega świetny temat, bardzo poczytny i lubiany przez czytelników. Trochę można dowiedzieć się o samym sporcie,jego tajnikach,sposobach na karierę. Ale zawsze najważniejszy jest zawodnik i to na nim skupiamy swoją uwagę. To,co widzimy na pierwszy rzut oka,to najczęściej pozory. Zagłębiając się, poznajemy jego problemy,rozterki i przeżywamy z nim sukcesy i porażki. Walczymy razem z nim,bo jest obarczony wielką odpowiedzialnością. Życie bohaterów jest zazwyczaj barwne i skomplikowane. Tutaj również nie brakuje strachu, bólu, wielkich nadziei na miłość i trudnych decyzji. Zachęcam do przeczytania tej książki.
Blake Daniels "Snake", znany z pierwszej części jako facet otoczony wianuszkiem kobiet. Pewny siebie,arogancki i protekcjonalny. Najgorszy rodzaju palanta. To jego zachowanie jest pewnego rodzaju zasłoną dymną. Ucieczką przed wnikliwymi okiem przyjaciół,przed którymi wiele o sobie ukrywa. Nie dla każdego rodzina jest wsparciem i ostoją. Blake musiał porzucić swoje otoczenie, zmuszany i zastraszany a i tak postawił na swoim.Został wojownikiem, zawodnikiem wagi średniej z czarnym pasem jiu-jitsu. Jego kariera nabiera tempa, a profity z tym związane bardzo go nakręcają. Kobiety, niezobowiązujące wypady,jednonocne spełnienia. Wyraża się jasno, tylko seks i przyjemności, przyszłość u jego boku nie istnieje.
Layla Moorehead uciekła wraz z córką do Vegas,od psychopatycznego męża. W centrum treningowym UFL rozpoczęła swoją pierwszą pracę jako asystentka dyrektora. Zdeterminowana,aby rozpocząć nowe życie i uszczęśliwić córkę. Dotychczas prowadziła bogaty dom ale czuła się w nim jak w celi więziennej. Każdy dzień był bitwą, trudną walką, którą toczyła dla ukochanej Axelle. Nowe miejsce, nowi znajomi, samodzielność , o tym marzyła od dawna.
Jest zagadką, na punkcie której Blake się zafiksował. Zażarta przy jednym tchnieniu, a nieśmiała przy kolejnym. Płochliwa i jednocześnie pewna siebie. Bagaż, który dźwiga jest przytłaczający. Blake nigdy nie szukał komplikacji,ale coś go do niej ciągnie. Czy dwoje ludzi, których życie już mocno utarło, znajdą w sobie sparcie i wspólny front?

'Snake' Daniels Blake jest popularnym wojownikiem UFL. Wychowany prze ojca wojskowego, gdzie dzieciństwo jego to terror. Jest rozrywkowym nałogowym kobieciarzem. Cieszy się, że jest wojownikiem, jest szczęśliwy ze swoimi przyjaciółmi i po prostu szczęśliwy, że śpi. Nie potrzebuje intymności ani relacji z innymi. Po prostu nie dla niego. Przygotowując się do treningu, spotyka tę dziewczynę o której wszystko, co wymyślił, to "Mała Mysz".
Layla Moorehead - "Mysz" żyła w wiecznym terrorze przez swojego męża. Wraz ze swoją córką (którą miała w czasach, gdy była nastolatką),opuszcza swoje stare wygodne życie, by zacząć nowe życie w Vegas. Bycie bezpiecznym i szczęśliwym jest ważniejsze niż pozostawanie w jej starym życiu. Teraz nowe miasto. Nowa praca. Nowe życie. Nie spodziewa się jednak, że to życie przyjmie takie obrót i to tak szybko. W jaki sposób ta dwójka zmieni swoje życia? Warto się przekonać

Uwielbiam takie kobiety jak główna bohaterka i cholera takich facetów nie ma (prócz mojego)☺ Świetna historia i świetnie wymyślone postacie i ich charaktery. Polecam

Książka jest świetna, równie dobra jak pierwsza część, a Blake, którego poznaliśmy już wcześniej, to po prostu mega facet. Śmiałam się, kiedy tak zarzekał się, że żadnych kobiet z obciążeniami a właśnie na taką trafił. Laila, świetna babka, ale niestety z ogromnym bagażem z przeszłości, która to, jak się później okazuje, nie daje o sobie zapomnieć. Ich związek nie jest łatwy, ona ma nastoletnią córkę i przeszłość, która wlecze się za nią tak bardzo, że dosięga nawet Blake'a. On ma niechlubną przeszłość... Kiedy wychodzi na jaw, że Blake zażywa sterydy, w głowie się nie mieści, jak misterna jest intryga zarzucona na tych dwoje. Zdecydowanie polecam.

Książa jest naprawdę ciekawa. Wciąga od samego początku.
Blake to świetny facet. Bardzo pewny siebie, zabawny i przede wszystkim kobieciarz. Dlatego gdy poznaje Laylę nie daje za wygraną i za wszelką cenę chce ją mieć w swoim łóżku. Z kolei ona kobieta po przejściach nie chce mieć nic wspólnego z mężczyznami... Jednak jest między nimi chemia, której z czasem nie sposób ignorować. Obydwoje mają swoje demony, ale mimo wszystko zwalczyli je wspólnymi siłami.

Książa jest naprawdę ciekawa. Wciąga od samego początku.

Despotyczny ojciec niszczy życie Blake, despotyczny mąż niszczy życie Layli. Kiedy tylko nadarza się okazja by wyrwać się z tego toksycznego środowiska oboje, Blake i Layla z tego korzystają. Ich drogi przecinają się na sali treningowej, gdzie Blake trenuje a Layla rozpoczyna nową pracę ....
On liczy na łatwy i krótkotrwały podbój, ona nawet nie chce myśleć o jakimkolwiek mężczyźnie w swoim życiu...
Historia ciekawa, zaskakująca, pikantna może nieco przerysowana jednak nie wpływa to ujemnie na jej odbiór.

Blake to mezczyzna, ktory walczy zawodowo, zniszczony w mlodosci przez despotycznego ojca, obecnie cieszy sie zyciem, lubi dobra zabawe i kobiety na jedna noc, ktore nie stwarzaja problemow.
Layla ma 16 letnia corke, odeszla od despotycznego meza i zaczela zycie od nowa ale kobieta rozwodka z nastoletnia corka to jeden wielki problem i duzy bagaz wedlug Blaka.
Jednak ta dwojka ciagnie cos do siebie od pierwszego spotkania, ona skrzywdzona i wykorzystywana przez meza po jakims czasie jednak dopuszcza Blaka do siebie mimo, ze on nie potrafi byc w zwiazku i nie ma pojecia jak to dziala?
Tego czego dowiadujemy sie pozniej o mezu Layli, o osobach odbowiedzialnych za kariere Blaka wstrzasa naszym swiatem, jak wyrachowanym trzeba byc aby zrobic to co mam na mysli.
Calosc bardzo fajnie sie czytalo, poecam.

Jednak ta...

"si vis pacem para bellum" jesli chcesz pokoju przygotuj sie na wojne...

Polecam gorącego fajtera z mroczną duszą i malutką bystrą dziewczynke z fantastyczną córką o znamiennym imieniem Axel.

"si vis pacem para bellum" jesli chcesz pokoju przygotuj sie na wojne...

Super książka, nie spałam do 3 bo byłam ciekawa co będzie dalej, zasnęłam dopiero jak ja skończyłam 😁 co oznacza, że jest świetnie napisana i wciągająca do ostatniej strony. Polecam 😉

• Romans
  • Erotyk