Zmień swoje myśli, by zmienić siebie

Okładka książki Zmień swoje myśli, by zmienić siebie Alan Falcone
Okładka książki Zmień swoje myśli, by zmienić siebie
Alan Falcone Wydawnictwo: Złote Myśli biznes, finanse
biznes, finanse
Złote Myśli
2008-01-01
2008-01-01

Zbiór ogólników, bez onieniesień do badań ect, które to często ogólniki nie mają większego przełożenia na rzeczywistość. Strata pieniędzy.

Audio

Audio

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 1 min):

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 1 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Nazbyt rzeczowa i konkretna a przez to dość sucha i ciężka w czytaniu. Nie sądziłem, że książka zbyt treściwa może też nie być dobra ... a jednak. To suchy zestaw reguł ... taki trochę bezemocjonalny.

Ogolnie ciekawy ten poradnik

Ogolnie ciekawy ten poradnik

Książka pokazująca jak sposób myślenia wpływa na nasze życie. Zawarte są w niej ćwiczenia dzięki którym (jeśli wykonasz je sumiennie) możesz się dowiedzieć więcej o sobie. Co mnie "uderzyło" w tej książce to to, że autor cały czas zachęca do działania popierając swoje tezy przykładami. Myślę, że warto przeczytać i zastosować rady jakie są w niej przedstawione.

Książka, to zbiór powszechnie dostępnych ogólników

Książka, to zbiór powszechnie dostępnych ogólników

• Psychologia
  • Legimi audio

Dodaj cytat z książki Zmień swoje myśli, by zmienić siebie