zmień swoje myśli

Wydawnictwo: Złote Myśli
5 (17 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiuaSukces to osiągnięcie tego,co się wcześniej postanowiło osiągnąć!PRzYJACIELU! Marzysz o zostaniu naczelnym dyrektorem notowanej na giełdzie spółkia Pragniesz nabyć w końcu ten nowy dom, o którym śnisz po nocach od lata Jaka właściwie jest Twoje własna wizja sukcesua Oto świetna wiadomość dla Ciebie! To TY SAM określasz, co jest dla Ciebie sukcesem! Nie jest to określone przez nikogo innego, tylko przez Ciebie. Ocena sukcesu nie zależy od żadnych ścisłych pomiarów, tylko od Twojego subiektywnego osądu. A dla niektórych ludzi sukces to przede wszystkim sama droga do celu. Sukcesem oczywiście może być osiągnięcie czegoś materialnego, takiego jak pieniądze czy nowy dom. Może to być coś egoistycznego, jak powiedzmy władza i status VIP-a, wynikające z dyrektorskiej posady w wielkiej firmie. Może to także być coś emocjonalnego, jak znalezienie miłości czy trwałego związku. Sukcesem może nawet być coś całkiem altruistycznego i bezinteresownego jak poprawa zdrowia i bezpieczeństwa dzieci w trzecim świecie. Albo, powiedzmy, uratowanie starych drzew na skwerku blisko Twojego domu. Po prostu nie istnieje jeden konkretny sposób określenia tego, czym jest sukces to słowo oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi. Oto wspólna cecha ludzi sukcesu determinacja! Wszyscy odnoszący sukcesy ludzie mają jednak jedną wspólną cechę determinację! Aby odnieść sukces, najpierw musisz postanowić, że go odniesiesz. Choć taka decyzja nie zawsze jest całkiem świadoma, stanowi ona ziarno, z którego każdy sukces wyrasta. A zatem najpierw trzeba postanowić. Sukces prawdopodobnie nie przyjdzie do Ciebie z dnia na dzień, jednak umiejętnie stosując zasady i sposoby opisane w tej książce, z pewnością jesteś w stanie go osiągnąć. Jeśli zadasz sobie odpowiednio dużo wysiłku, jeśli będziesz miał skuteczny plan akcji i należycie go wykonasz, sukces masz praktycznie zagwarantowany. Ta książka powinna się stać Twym podręcznikiem życia może nie jedynym, ale jednym z najważniejszych. za każdym razem, gdy wybierasz sobie jakiś cel i decydujesz się naprawdę dążyć do jego osiągnięcia, powinieneś przerobić wszystkie opisane ćwiczenia, co z pewnością pomoże Ci Twój sukces osiągnąć zarówno szybciej, jak i mniejszym kosztem.

hienka7 | 2012-12-06
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 06 grudnia 2012

Książka pokazująca jak sposób myślenia wpływa na nasze życie. Zawarte są w niej ćwiczenia dzięki którym (jeśli wykonasz je sumiennie) możesz się dowiedzieć więcej o sobie. Co mnie "uderzyło" w tej książce to to, że autor cały czas zachęca do działania popierając swoje tezy przykładami. Myślę, że warto przeczytać i zastosować rady jakie są w niej przedstawione.

Kamil | 2016-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2016