zaryzykuj - zrób to! Lekcje życia

biznes, finanse

Dla mieszkańców krajów anglojęzycznych Virgin to jedna z najbardziej godnych zaufania marek, symbol sukcesu i żywy dowód na to, że chcieć to móc .

Alicja Wójcik | 2019-08-03
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 03 sierpnia 2019

Niesamowita!

Mariusz | 2019-07-14
Przeczytana: 13 lipca 2019

Lekka lektura motywacyjna, opowiada głównie o sukcesach, ale też i o kilku porażkach Bransona, pokazuje jak ważne jest wsparcie rodziny w prowadzeniu biznesu. Warto przeczytać.

Sebastian | 2019-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2019

Czytałem w orginale, lekka szybka i przyjemna.
Kilka fajnych cytatów na ścianę.

Lucy | 2019-02-20
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 27 lutego 2019

tytuł mówi wszystko

Qwhy | 2018-08-25

Książka fajnie opisuje życie autora oraz dostarcza wiedzy na temat tego jak powinniśmy działać, lecz wg mnie więcej informacji a mniej historyjek zadziałało by lepiej na czytelnika :)

adikzior | 2018-07-21

Pozytywny przekaz, ale chyba nie do końca byłem gotów na taki biograficzno - motywacyjny mix

demo094 | 2018-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2018

Streszczenie innej książki Richarda Bransona o tytule "Kroki w nieznane". Warto przeczytać jedną lub drugą. Obie w kombinacji nie wnoszą nic nowego, zawierają właściwie to samo.

Polecam, ale pod warunkiem że ktoś nie zna "Kroki w nieznane".

Maks | 2018-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2018

Pośród tłumu coach'ów którym wypalił jakiś biznes i teraz są znawcami albo nawet nie wypalił żaden (RK) Branson po pierwsze wcale nie próbuje być coachem, tylko raczej udziela rad, natomiast część jego książek jest segregowana jako pozycje motywacyjne nieco z automatu. Po drugie pokazał, że świetnie odnajduje się w wielu branżach i po trzecie podkreśla, że z pracy również trzeba czerpać satysfakcję i dobrze się przy tym bawić. Jest takim Obi Wanem Kenobi pośród Sithów od NLP ;)

Wierzchu | 2018-01-30

O pierwszej książce Richarda Bransona z 2006 roku zrobiło się u nas głośno po wystąpieniu Jacka Walkiewicza w 2013 roku na TEDxWSB. W jednym z najpopularniejszych TEDx’owych wystąpień, Pan Jacek wspomina o książce właśnie Richarda Bransona pt. „Screw It, Let’s Do It”, która została przetłumaczona przez Wydawnictwo Natalis i nosi tytuł „Zaryzykuj – Zrób To. Lekcje Życia”. Po przesłuchaniu kilkukrotnie tego wystąpienia znałem je niemalże na pamięć, ale nie dawała mi spokoju jedna… książka. Zacząłem jej więc szukać wpisując angielski tytuł, znalazłem ją i gdy chciałem zamawiać natknąłem się na polską wersję, którą zamówiłem i nie zawiodłem się – często do niej wracam, bo treści w niej zawarte przydają się podnieść w cięższych chwilach.

O książce

Autor w swojej pierwszej książce omawia porady (wg. Tytułu – lekcje), którymi sam w życiu się kieruje. 9 lekcji, które sprawiają, że jest miliarderem, że wszędzie o Nim głośno, że ciągle dobrze się bawi i korzysta z życia. Początki kariery...

Dawid | 2017-09-20
Przeczytana: 22 listopada 2017

Krótko, zwięźle i na temat