Odrodzenie Feniksa

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

z czym kojarzy Ci się Feniksa To stworzenie, które spala się pod koniec życia, by po chwili odrodzić się jako pełne energii pisklę. Ta przemiana jest magiczną siłą i przesłaniem dla nas. Do całkowitej odnowy potrzebujemy tylko chęci, zaangażowania i odwagi. Sukces nie jest dziełem przypadku, dlatego musisz przejąć kontrolę nad każdym aspektem Twojego życia.

Riboq | 2012-09-22

George Carlin powiedział kiedyś, że nienawidzi ludzi, którzy piszą poradniki o autopomocy. Skoro kupujesz książkę, którą napisał ktoś - to już nie jest samopomoc, to pomoc. Ktoś Ci tę książkę napisał, więc bzdurą jest nadawanie jej tytułu "samopomoc".
Nikodem Marszałek od razu mówi o tym, że chce być Twoim wsparciem w pracy nad sobą i oferuje Ci narzędzia do przetarcia szlaku. Szlaku do samego siebie. Książka nie kłamie, nie obiecuje cudów, nie mami wzroku łatwymi sposobami na osiąganie sukcesów. Sprowadza się do pozytywnego, etycznego uporządkowania życia.
Autor często nawiązuje do Biblii, bo w niej odnalazł dla samego siebie najgłębsze wsparcie. Jednak na tyle elegancko opisuje tę kwestię, że nie zniechęca Ateisty, Buddysty, czy czego tam sobie w życiu nie wynajdziemy. Książka jest dobra, bo uczciwa. I o ile zechcesz zastanowić się głębiej nad własną postawą - pomocna.
Polecam.

Eusz305 | 2014-04-10

Posiadam wersji audio i polecam tego rodzaju książki w tym formacie. Bardzo praktyczne podczas jazdy samochodem lub w innych sytuacjach gdy czytanie jest uciążliwe. W audio lepiej wchodzi.

Madlen | 2012-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2012

Daje do myślenia, jeżeli ktoś naprawdę pragnie zmian znajdzie tu rozwiązania dla siebie. Polecam :)

nikita181 | 2013-09-03
Przeczytana: 03 września 2013

Świetna merytorycznie, bardzo ciekawa i naprawdę pomocna.... ale mam jedno ale: Albo autor nie ma daru do pisania albo korektorka źle zrobiła to, co do niej należało. Mnóstwo błędów: literówek, składniowych , stylistycznych, często taki błąd zmieniał sens zadania . Dla mnie coś takiego to koszmar. Kiedyś taka książka z tyloma błędami poszłaby na przemiał. Tutaj po prostu czytanie boli. Duży minus dla korektorki.

Grzeesiek | 2014-03-12

Jedna z pierwszych ksiązek o takiej tematyce jaka wpadła mi w ręce. Sporo zmieniła. Polecam

Endriu | 2013-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2013

Książka dająca do myślenia i bardzo fajnie napisana. Poprostu trzeba przeczytać :)

lukaslux | 2015-12-20

Posiadam wersję audio tej książki i całą przesłuchałem z zapartym tchem. Autor nie opisuje tu cudów, tylko pokazuję drogę, którą powinniśmy iść by coś osiągnąć. Książka ta miała istotny wpływ na mnie i bardzo często do niej wracam.

Polecam każdemu, bo naprawdę warto.

Marzy | 2013-09-13
Przeczytana: 08 marca 2012

Osobiscie wole "Motywacjie bez granic" lecz ta pozycjia takze jest warta swieczki. Obie ksiazki nawiazuja do siebie wiec warto przeczytac jest obydwie. Polecam!

Slavemaster | 2015-04-23

Jest to najlepsza książka o samodoskonaleniu jaką czytałem. Jeżeli ktoś miałby wybrać tylko jedną taką książkę to polecam tą pozycję. Autor wyłuszczył to co najważniejsze z książek m. in. B. Tracego, R. Kyiosakiego, N. Hilla. Z pewnością jeszcze nieraz do niej powrócę.

GoGa | 2016-08-22
Przeczytana: 18 września 2016

Kolejna książka do której będę wracać :)