Notatki wariata

Wydawnictwo: Historia i Sztuka
historyczna

Marquee | 2015-03-23
Przeczytana: 23 marca 2015

Jozin z bazin? Nie Iwan Mladek z Czech!!
Jedna z barwniejszych postaci czeskiej kultury, tym razem spróbował swoich sił nie w piosence a prozie. Tekst ten jest oryginalną autobiografią, napisaną po czesku- z przymrużeniem oka. Już po pierwszych słowach wstępu można odkryć przewrotność autora. Publikacja składa się z kilku części, w których opisuje m.in. swoją rodzinę, miłości, czy opinie. Anegdotki, drobne historie, opisane miłym dowcipem, nadają lekkości tej książce. To ciekawe, wesołe spotkanie, z ciepłym i zawsze uśmiechniętym jak na zdjęciu z tyłu okładki człowiekiem. Polecam.

Krysia | 2013-01-26
Przeczytana: styczeń 2013

Książka do przeczytania w jedno popołudnie albo do wożenia ze sobą tramwajem - czyta się lekko i przyjemnie. Nie jest to żadna ambitna lektura, ale nawet nie próbuje taką być. Jak sam tytuł wskazuje są to notatki wariata i jako takie należy je czytać. Najlepiej z dużym przymrużeniem oka ;)

| 2015-10-02

fragment o kursie samoobrony dla kobiet-bezcenny

carecera | 2016-11-06
KasiaKo | 2016-08-22