Ludzki embrion. Czy ma prawo do życia?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "ABC bioetyki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Stanisława BM
zdrowie, medycyna
Kinga

Stadium prenatalnego życia człowieka jest dziś przedmiotem refleksji nie tylko biologów i lekarzy, ale także filozofów, etyków, teologów, prawników. Jednym z najbardziej intrygujących problemów jest kwestia statusu ludzkiego embrionu. W trzecim tomiku serii ABC bioetyki zastanawiamy się, czy ludzki zarodek jest osobą ludzką. Znalezienie odpowiedzi na to pytanie jawi się jako kluczowe dla możliwości promulgowania praw dotyczących jego ochrony.

źródło opisu: http://sklep.stanislawbm.pl/

źródło okładki: http://sklep.stanislawbm.pl/