Sekrety długowieczności - dr. Maoshing Ni

Wydawnictwo: Nowy Horyzont
zdrowie, medycyna

Osiągnięcie wieku stu lat i więcej nie jest wynikiem przyjmowania wielu drogich suplementów, restrykcyjnego programu dnia, operacji plastycznych ani żadnych innych zabiegów znajdujących się poza zasięgiem przeciętnego człowieka. Wystarczy kilka prostych zmian w twojej diecie, trybie życia, środowisku i relacjach innymi ludźmi, aby osiągnąć rezultaty w postaci długiego życia w zdrowiu i dobrego samopoczucia.

Łukasz Kalinowski | 2015-11-14
Na półkach