Bieszczady. Przewodnik

Wydawnictwo: Bosz

Najciekawsze miejsca w Bieszczadach, piękno przyrody i ślady historii, propozycje wycieczek to wszystko znalazło się w miniprzewodniku po Bieszczadach. Podręczny format, barwne zdjęcia, mapki podstawowe informacje dla tych, którzy właśnie zaczynają ul

Agnieszek | 2011-04-26

Książka, do której chce się wracać - przydatna jako przewodnik i jako źródło ciekawostek. Pozwala zaplanować trasę, poznać historię różnych zakątków i uczy szacunku dla mieszkańców tych niełaskawych stron.
Mimo że część informacji dotyczących noclegów na pewno się zdezaktualizowała, to pozycja nie straciła wartości. Szata graficzna, dokładne mapki, podpowiedzi nieoklepanych tras, podręczny format, potoczysty język i piękne zdjęcia zachęcają do wypraw, tych rzeczywistych i tych palcem po mapie.

Tadeusz45 | 2013-02-10

nikoletta20 | 2016-03-20