Scooby-Doo! Twój najlepszy przyjaciel

Wydawnictwo: Siedmioróg
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Kartonowa książeczka z pięknymi ilustracjami przeznaczona dla najmłodszych w lekki i przyjemny sposób podejmuje temat przyjaźni. Tym razem Scooby prezentuje się nie jako detektyw, lecz wierny towarzysz, na którego zawsze można liczyć. Książka składa się z czterech opowiadań o przygodach Scooby'ego, który m.in. wybiera się do ogrodu zoologicznego, gdzie spotyka żyrafę, słoniątko i trzy zwariowane małpki. Ekskluzywne wydanie w twardej oprawie doskonale nadaje się na prezent dla najmłodszych.

źródło opisu: Siedmioróg, 2008

ola | 2014-07-13