Simple Perfection

Okładka książki Simple Perfection Abbi Glines
Okładka książki Simple Perfection
Abbi Glines Wydawnictwo: Atria Books Cykl: Rosemary Beach (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Rosemary Beach (tom 6)
Atria Books
2013-01-01
2013-01-01
romans

Chyba nie potrafię słabo oceniać książek Abbi .Jestem na półmetku Rosemary...I już mi szkoda że się skończy.....

Związek Woodsa i Delli to jeden z tych, o których wiadomo, że będą trwać wiecznie. Tych dwoje jest dla siebie stworzonych i wydaje się, że ich miłość przetrwa wszystkie przeciwności.
Woods stawia pierwsze kroki w roli szefa rodzinnego interesu. Czeka go wiele niełatwych decyzji i chociaż świetnie sobie radzi, wprowadzanie nowych reguł nie wszystkim się podoba. Czy uda mu się postawić na swoim?
Mimo kłopotów w firmie myśli Woodsa wciąż krążą przede wszystkim wokół Delli. Dziewczyna próbuje stawić czoło przeszłości. Gdy wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku, jedno nieporozumienie burzy cały jej spokój. By go odzyskać, będzie musiała złamać Woodsowi serce i zmierzyć się z długą skrywaną prawdą.
Czy Della podejmie walkę o samą siebie i chłopaka, którego kocha? Jak wiele poświęci Woods, by jej nie stracić?

Tautaj poplakalam sie na smierci Jace, nie wiem, czy kiedykolwiek mogłabym wybaczyć jego kobiecie za to co zrobiła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba nigdy nie czytałam tak długo książki jak tej A taka mini 😛

Chyba nigdy nie czytałam tak długo książki jak tej A taka mini 😛

Piękna seria.
Tom 4 i 5 wbijają w fotel.
Ale skupmy się na 5.

Chyba do końca życia będę zaskakiwania historiami szkód, jakie wywołują w swoich dzieciach ludzie, którzy nigdy nie powinni być rodzicami. Niezależnie od tragedii życiowych, jeśli przeznaczenie skłania nas do czegoś, nie powinno się mu sprzeciwiać.
Mroczne sekrety Delli nie dają jej o sobie zapomnieć, ale czymże jest miłość...?
I w tym momencie wkracza Woods...
Oboje potrzebują przystanku, uleczenia, odmiany.
Czy je dostaną? :)
Poczytajcie... polecam!

Piękna seria.
Tom 4 i 5 wbijają w fotel.
Ale skupmy się na 5.

Mroczne sekrety Delli nie dają jej o sobie zapomnieć, ale...

Ta część kompletnie mnie zszokowała.
Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.
Jest tutaj wszystko od szczęścia do rozpaczy. Książka jest mega wciągająca i tej części na pewno nie można pominąć.
Pokazuje, że nawet w książkach nie zawsze może być wszystko idealne.
Nie mogę się doczekać już co będzie w dalszej części. Polecam.

Ta część kompletnie mnie zszokowała.
Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.
Pokazuje, że nawet w książkach nie zawsze może być wszystko idealne.
Nie mogę się doczekać już co będzie w dalszej części. Polecam.

Myślałam że będzie to lekka, przyjemna lektura a już od połowy książki chciałam ja skończyć.
Bardzo przekolorowana relacja miedzy Woodsem a Della. Aż za bardzo. Już się nie mogę doczekać kiedy i tej książce zapomnę.
Kupiłam ja na szczęście na wyprzedaży i mam ochotę rzucić w kąt i jej nie ruszać nigdy więcej.

Jak dla mnie za dużo wątków związanych z seksem albo inaczej to ujmę za dużo opisów (powinny poruszać wyobraźnię ale nie zaglądać do cudzych łóżek i fantazji. ) pomijając to bardzo fajna książka, kontynuacja historii ludzi z Rosemary. Kolejna opowieść o kolejnej parze która musi się "dotrzeć " żeby być razem . Muszą przejść przez piekło żeby znaleźć się w niebie.

Ta seria mnie wykończy. Skradła mi całą uwagę, czytam rano przed pracą, w przerwie śniadaniowej, do obiadu i aż do późnej nocy. Nie mogę się od niej oderwać.
Życie Woodsa stanęło na głowie odkąd poznał Dellę, znalazł miłość i podjął decyzje dotyczące jego przyszłości. Niestety w tej części jego codzienność ponownie się zmienia, gdyż ojciec zmarł, a Woods musi sobie poradzić z firmą, zarządem, byłą narzeczoną, humorami matki oraz najważniejszą osobą w jego życiu - Dellą i jej problemami.
Della stara się być silną osobą dla siebie i ukochanego, ale im bardziej próbuje, tym mocniej odczuwa wiszące nad nią widmo choroby, na którą cierpiała jej matka. Ataki wciąż powracają, a młoda kobieta obawia się być balastem dla ukochanych osób.
Życie młodych bohaterów nie jest sielanką, nie brakuje nieporozumień, obowiązków, a także straty. Jak mają sobie poradzić, gdy ponownie trzeba odbudować zaufanie? Gdy przed nimi decyzje, zmieniające całe ich życie? Czy znajdą w sobie siłę, by o siebie walczyć? Czy dzięki wzajemnej miłości będą dla siebie wsparciem czy obciążeniem?
Rozwiązanie historii Woodsa i Delli znajduje się w tej części. Autorka rozbudza także ciekawość czytelnika poprzez dodanie rozdziałów innych bohaterów, niewiele, na smaczek, tyle by się zainteresować następną częścią serii. Sprytna manipulacja, ale przyznaję, że na mnie działa całkowicie.

Ostatnie części była tak wciągające, czyli Rush i Blaire, a te dwie książki historii Woodsa po prostu mnie znudziły. Jakoś tak sztucznie mi się to czytało i bez większego zaangażowania. Wszystko inne było ciekawsze.

• 2015
  • New Adult