David Beckham

David Beckham Wydawnictwo: Burda Publishing Polska biografia, autobiografia, pamiętnik
Burda Publishing Polska
David Beckham Manchester United Real Madryt Los Angeles Galaxy Paris Saint-Germain football Victoria Beckham
biografia, autobiografia, pamiętnik
2014-11-19

Jeżeli ktoś szuka tutaj merytorycznej treści na temat kariery zawodniczej, będzie zawiedziony. Poza krótkim słowem wstępnym nie dowiemy się zbyt wiele. Ale jeżeli nie zależy nam na danych źródłowych i będziemy oceniać tę książkę w kategorii album, to otrzymamy zbiór ładnych fotografii zarówno z sesji promocyjnych, jak i zdjęć bezpośrednio z boiska. Ładnie oprawione wydanie,...

Pięknie ilustrowana książka, która uwieczniła najważniejsze momenty jego kariery.

Czytania niewiele ale książka pięknie wydana ładne fotki

Pięknie ilustrowana książka z kilkoma szczegółami z życia Davida i jego rodziny. Kupiłam ją przypadkiem za 4.99 w jednym z marketów w Polsce.

Pięknie ilustrowana autobiografia jednego z najpopularniejszych piłkarzy mijającego już pokolenia. Choć to w gruncie rzeczy album okraszony podpisami, to jednak położony jest nacisk na kluczowe dla Beckhama momenty, o których rozpisuje się dłużej, jak feralna czerwona kartka przeciwko Argentynie, czy też rewanż na Albicelestes cztery lata później.

Jako kibic mogę coś więcej napisać... Książka kładzie nacisk na przekaz zdjęć. Informacje są, ale jeśli ktoś się spodziewa poznać historię Becksa. Się zdziwi, powiedziałbym - konspekt biograficzny. Książkę polecam młodym kibicom, lub osobom zaczynającym się interesować piłką nożną. Zdjęcia są niesamowite.

Becks już wcześniej napisał swoją autobiografię, która wyszła nakładem wydawnictwa Sine Qua Non.

W związku z tym Anglik nie chciał pisać kolejnej książki, dlatego postanowił przyjrzeć się kilku zdjęciom ze swojej kariery i opowiedzieć co w danych momentach czuł i przeżywał.

Wspominając te chwile, zdał sobie sprawę, że jego kariera nie była nudna. Piłkarz pisze, że praca...

Na półkach: , , , ,

bardziej album niz ksiazka. do przeczytania i obejrzenia w poltorej godzinki. godny polecenia jesli traficie gdzies taniej, raczej nie sadze zeby ksiazka byla warta sugerowanej ceny 55zl (chociaz zdjecia na duzy plus)

Lekko , łatwo i przyjemnie o jednym z moich idoli z dzieciństwa i czasów młodości. Przede wszystkim jednak za krótko. Tak naprawdę znajduje się tu tylko kilka, faktów, przemyśleń i sporo zdjęć. Niewiem co było powodem powstania tej książki, ale mam odczucie jak gdyby powstała ona przy okazji. Fajnie się ją czyta jako przerywnik, ale rozbudziła tylko moją ciekawość i muszę...

• Piłka nożna
  • 2019