David Beckham

David Beckham Wydawnictwo: Burda Publishing Polska biografia, autobiografia, pamiętnik
Burda Publishing Polska
David Beckham Manchester United Real Madryt Los Angeles Galaxy Paris Saint-Germain football Victoria Beckham
biografia, autobiografia, pamiętnik
2014-11-19

Niezwykle osobista i pięknie ilustrowana opowieść wybitnego piłkarza, który podsumowuje w niej 20 lat swojej sportowej kariery.
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w dziejach futbolu zabiera czytelnika w sentymentalną podróż, wspomina najważniejsze wydarzenia w swojej bogatej podróży po piłkarskich salonach oraz opowiada o emocjach jakie mu wtedy towarzyszyły. A...

Zabłysnął on nie tylko w świecie piłki nożnej, ale doskonale odnalazł się w show-biznesie. Wiele kobiet szaleje też na jego punkcie ze względu na jego urodę, a to wszystko sprawia, iż z pewnością grono odbiorców tego tworu znacznie wychodzi poza ramy samych miłośników futbolu. Omawiany tytuł nie jest stricte biografią David'a, takową wydał on wcześniej. Przy tej książce z...

Jeżeli ktoś szuka tutaj merytorycznej treści na temat kariery zawodniczej, będzie zawiedziony. Poza krótkim słowem wstępnym nie dowiemy się zbyt wiele. Ale jeżeli nie zależy nam na danych źródłowych i będziemy oceniać tę książkę w kategorii album, to otrzymamy zbiór ładnych fotografii zarówno z sesji promocyjnych, jak i zdjęć bezpośrednio z boiska. Ładnie oprawione wydanie,...

Pięknie ilustrowana książka, która uwieczniła najważniejsze momenty jego kariery.

Czytania niewiele ale książka pięknie wydana ładne fotki

Pięknie ilustrowana książka z kilkoma szczegółami z życia Davida i jego rodziny. Kupiłam ją przypadkiem za 4.99 w jednym z marketów w Polsce.

Pięknie ilustrowana autobiografia jednego z najpopularniejszych piłkarzy mijającego już pokolenia. Choć to w gruncie rzeczy album okraszony podpisami, to jednak położony jest nacisk na kluczowe dla Beckhama momenty, o których rozpisuje się dłużej, jak feralna czerwona kartka przeciwko Argentynie, czy też rewanż na Albicelestes cztery lata później.

Jako kibic mogę coś więcej napisać... Książka kładzie nacisk na przekaz zdjęć. Informacje są, ale jeśli ktoś się spodziewa poznać historię Becksa. Się zdziwi, powiedziałbym - konspekt biograficzny. Książkę polecam młodym kibicom, lub osobom zaczynającym się interesować piłką nożną. Zdjęcia są niesamowite.

Becks już wcześniej napisał swoją autobiografię, która wyszła nakładem wydawnictwa Sine Qua Non.

W związku z tym Anglik nie chciał pisać kolejnej książki, dlatego postanowił przyjrzeć się kilku zdjęciom ze swojej kariery i opowiedzieć co w danych momentach czuł i przeżywał.

Wspominając te chwile, zdał sobie sprawę, że jego kariera nie była nudna. Piłkarz pisze, że praca...

Na półkach: , , , ,

bardziej album niz ksiazka. do przeczytania i obejrzenia w poltorej godzinki. godny polecenia jesli traficie gdzies taniej, raczej nie sadze zeby ksiazka byla warta sugerowanej ceny 55zl (chociaz zdjecia na duzy plus)

• Piłka nożna
  • 2019