David Beckham

Okładka książki David Beckham
David Beckham Wydawnictwo: Burda Publishing Polska biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Burda Publishing Polska
2014-11-19
2014-11-19
David Beckham Manchester United Real Madryt Los Angeles Galaxy Paris Saint-Germain football Victoria Beckham

więcej Więcej

Super album

Piekne zdjęcia.. piękny człowiek.. chyba pod koniec bardzo się wzruszyłam :) ..pomimo tak skąpego tekstu jakoś tak troszeczkę mnie wzruszał cały czas. Właściwie to całość była jakaś taka delikatna. Podsumowując piękne wydanie, jeżeli ktoś chce się ogolnie dowiedzieć o Beckhamie lub dopiero poznać to polecam, jeżeli oczekujemy szczegółów co do jego osoby, kariery to...

Książka dobra, ale jest to raczej album. Ze strony na stronę tekstu jest chyba coraz mniej. Czegoś można się dowiedzieć, ale nie porywa. Dużo ciekawych zdjęć, ładnie wydana.

Niezwykle osobista i pięknie ilustrowana opowieść wybitnego piłkarza, który podsumowuje w niej 20 lat swojej sportowej kariery.
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w dziejach futbolu zabiera czytelnika w sentymentalną podróż, wspomina najważniejsze wydarzenia w swojej bogatej podróży po piłkarskich salonach oraz opowiada o emocjach jakie mu wtedy towarzyszyły. A...

Zabłysnął on nie tylko w świecie piłki nożnej, ale doskonale odnalazł się w show-biznesie. Wiele kobiet szaleje też na jego punkcie ze względu na jego urodę, a to wszystko sprawia, iż z pewnością grono odbiorców tego tworu znacznie wychodzi poza ramy samych miłośników futbolu. Omawiany tytuł nie jest stricte biografią David'a, takową wydał on wcześniej. Przy tej książce z...

Jeżeli ktoś szuka tutaj merytorycznej treści na temat kariery zawodniczej, będzie zawiedziony. Poza krótkim słowem wstępnym nie dowiemy się zbyt wiele. Ale jeżeli nie zależy nam na danych źródłowych i będziemy oceniać tę książkę w kategorii album, to otrzymamy zbiór ładnych fotografii zarówno z sesji promocyjnych, jak i zdjęć bezpośrednio z boiska. Ładnie oprawione wydanie,...

Pięknie ilustrowana książka, która uwieczniła najważniejsze momenty jego kariery.

Czytania niewiele ale książka pięknie wydana ładne fotki

Pięknie ilustrowana książka z kilkoma szczegółami z życia Davida i jego rodziny. Kupiłam ją przypadkiem za 4.99 w jednym z marketów w Polsce.

Pięknie ilustrowana autobiografia jednego z najpopularniejszych piłkarzy mijającego już pokolenia. Choć to w gruncie rzeczy album okraszony podpisami, to jednak położony jest nacisk na kluczowe dla Beckhama momenty, o których rozpisuje się dłużej, jak feralna czerwona kartka przeciwko Argentynie, czy też rewanż na Albicelestes cztery lata później.

• Piłka nożna
  • 2019