Śpiewnik polski

Wydawnictwo: InRock
muzyka

Wyjątkowy śpiewnik, w którym - w odróżnieniu od innych pozycji tego typu - znajdziecie duży wybór piosenek najnowszych: rockowych i młodzieżowych, nadających się do nucenia, podśpiewywania i wycia przy każdej okazji. Gdyby komuś zdarzyło się zapomnieć tekstu ulubionej piosenki na koncercie, śpiewnik służy pomocą. Gdyby komuś zdarzyło się śpiewać ukochanej pod balkonem, śpiewnik będzie jak znalazł... Przyda się też podczas letnich wypraw w góry i nad morze, szczególnie, gdy pada deszcz.

źródło opisu: www.inrock.pl/

źródło okładki: www.inrock.pl/