Horrory. Przebudzenie ziemi - praca zbiorowa

Wydawnictwo: Mag
hobby

Horrory to mrożący krew w żyłach przegląd astralnych istot, które spustoszyły świat Przebudzenia ziemi podczas Pogromu. Książka ta przedstawiona w formie zbioru dokumentów o tych bestiach w niezwykły sposób przybliża graczom i Mistrzom Gry wspomniane potwory. Czytelnicy dowiedzą się czym są Horrory, co robią oraz jak i dlaczego atakują mieszkańców Barsawii. W podręczniku opisano ponad dwadzieścia bestii, w tym piętnaście najpotężniejszych i najniebezpieczniejszych.

Athanati Este | 2016-01-24
dadada | 2014-10-12