Bandyci na szóstej

Tłumaczenie: Maciej Antosiewicz
Wydawnictwo: Amber
historia
tejeda

Fascynująca, świetnie udokumentowana książka pokazuje dzieje rozwoju myśliwca odrzutowego, walki powietrzne ery odrzutowców, postęp techniczny, jakiego dokonano na przestrzeni 50 lat, wyposażenie i uzbrojenie samolotów, sylwetki pilotów - wojowników naszych czasów. Unikatowe opisy pojedynków powietrznych są tak żywe i plastyczne jakby widziane z kokpitu myśliwca odrzutowego - doskonałej maszyny stworzonej, by polować i zabijać.

źródło opisu: http://www.empik.com/bandyci-na-szostej-rendall-ivan,316293,ksiazka-p

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!