Karneval #4

Wydawnictwo: Waneko
Karneval
komiksy
raven

Podczas walki w Rinollu Yogi niespodziewanie przechodzi dziwną przemianę,a Tsukumo zostaje porwana przez wroga.Nagi i Gareki wydają się zupełnie bezradni.Tymczasem uprowadzona dziewczyna,którą umieszczono w tajemniczej rezydencji,spotyka Karoku.

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: http://waneko.pl

Wkp | 2018-10-18
Przeczytana: 17 października 2018

CYRK BEZ CHAOSU

Co prawda już trzeci tom "Karnevala" w pełni przekonał mnie do serii, dzięki czemu mogłem przestać dawać jej kredyt zaufania i oddać się przyjemności płynącej z lektury, ale miał w sobie całkiem sporo chaosu. W czwórce jednak opowieść staje się spójniejsza, bardziej ukierunkowana, a jej klimat potrafi urzec bardziej, niż do tej pory. Co oczywiście zadowoli zarówno miłośników serii, jak i tych, którzy dotąd nie do końca wpadli w jej sidła.

W trakcie jednej z akcji bohaterowie trafili do Rinollu, gdzie zaatakowały ich Varugi. Wydarzenie to miało jednak głębsze znaczenie, bo w trakcie walki Yogi uległ dziwnej przemianie. Czyżby miała ona jakiś związek z plastrem, który chłopakowi odkleił się w czasie walki? I jakie tajemnice skrywa on sam?
To jednak nie jedyny problem. W trakcie starcia uprowadzona zostaje Tuskumo. Nai i reszta muszą wrócić na statek bez niej, nieświadomi, że dziewczyna trafia do tajemniczej rezydencji. Tam spotyka nikogo innego, jak Karoku. To, co...

oliiiwww | 2015-06-09
Na półkach: Przeczytane, Manga

Wydaje mi się, że tomik w porównaniu z poprzednimi trzema trochę nudniejszy.

Belcia70 | 2014-10-23

Uwielbiam! Nai i Gareki są najfajniejsi i tacy słodcy :) Bardzo lubię też Yogiego chociaż zaczełam się zastanawiać jaka tajemnice skrywa, z dziewczyn lubie tylko Tsukumo reszta mnie denerwuje :P

Lyzitea | 2014-03-04
Przeczytana: 01 listopada 2014

Kolejny przyjemny tomik, cudowna kreska i bohaterowie.

aquaori | 2014-02-07
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 07 lutego 2014

Kolejny świetny tom! Historia nieziemska, a dodatek z nagrywania Drama CD był jak wisienka na torcie. W dodatku głupiutki Nai po raz kolejny wylał hektolitry miodu na moje serce. Szczególnie w momentach, gdy jaszczurka złapała go za nogę lub kiedy pytał Garekiego, gdzie chciałby wrócić. Czekam z utęsknieniem na tom piąty!

WampirkaJustynka | 2014-01-15
Na półkach: Przeczytane, マンガ, 2014 ✬
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Kolejny świetny tom. Bardzo lubię całą ekipę Cyrku i oczywiście Naia i Garekiego.

ogniopluj | 2014-01-14
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2014
Przeczytana: styczeń 2014

Bardzo fajny i przyjemny tomik. Wyjaśnia parę rzeczy, m. in. jak działają bransolety CYRKU, oprócz tego przybliża nam załogę statku pierwszego. Akcja toczy się szybko i nie nudzi czytelnika. Główni bohaterowie po raz kolejny wprawiają mnie w dobry nastrój: Nai jest przeuroczy, Gareki jak zwykle mrukliwy i wredny, a Yogi... Yogi jest po prostu sobą.
Manga trzyma poziom, parę razy nie mogłam powstrzymać się od śmiechu.
Czekam do marca na wydanie piątego tomu.

Petit Elle | 2014-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Musiałam niemiłosiernie powstrzymywać się po sięgnięcie po kolejny tom po angielsku... Lecz zdecydowanie warto było czekać!
Kreska jest piękna, cały czas nie mogę się nasycić oprawą graficzną. W tym tomie moje serce zdobył Jiki... i po raz kolejny Yogi-chan.
Teraz tylko czekam z niecierpliwością (znowu!!!) na kolejny tom.