No.6 #3

Wydawnictwo: Studio JG
ナンバー・シックス NO.6
komiksy
aggie

Shion ucieka z No.6 i razem ze Szczurem mieszka teraz w Bloku Zachodnim. Tam poznaję Psiarę i Rikigę, mistrzów przetrwania w brutalnej rzeczywistości, do której sam jeszcze nie przywykł. Niespodziewanie Szczur dowiaduje się, że Safu została porwana przez Wydział Bezpieczeństwa Publicznego. Postanawia jednak zataić tę informację przed Shionem...Atmosfera zaczyna się zagęszczać!

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: http://studiojg.pl

| 2015-05-04
Przeczytana: 04 maja 2015

"Nigdy nie będę twoim wrogiem. Nigdy."

Nareszcie! 3 Tom No.6 miał miesiąc spóźnienia! Ale warto było czekać :3 To jest moja najukochańsza manga.

Do rzeczy...akcja troszkę zwalnia, ale ani troszkę nie psuję to atmosfery. Poznajemy lepiej relację bohaterów i ich cechy.

To aż dziwne ile Shion dowiedział się o Szczurze w ciągu tak krótkiego czasu ;)

Z niecierpliwością czekam na 4 tom :)

Emi✌ | 2015-08-06
Przeczytana: 05 sierpnia 2015

Akcja nareszcie odrobinę zwalnia, dzięki czemu będziemy mogli dokładniej przyjrzeć się sylwetkom naszych bohaterów. Psiara oferuje Shionowi pracę, a Szczur coraz bardziej martwi się o przyszłość jego dalszych relacji z białowłosym chłopakiem. Co się stanie, gdy nadejdzie chwila próby i trzeba będzie wystąpić przeciwko No.6?

Tymczasem Safu dowiedziawszy się o losie Shiona postanawia ruszyć mu z pomocą. Jednak jej postępowanie nie może ujść uwadze czułemu aparatowi bezpieczeństwa utopijnego miasta.

„No.6” staje się coraz bardziej interesujące. Fakt, w tym tomie akcja zwalnia tempa, ale mi to ani trochę nie przeszkadza. To nawet lepiej! Wreszcie mamy szansę na bliższe zobaczenie relacji pomiędzy Psiarą i Szczurem, Shionem i Szczurem czy Rikigą i Shionem. Można tak dobierać do woli. Oczywiście najważniejsza wydaje się być więź Szczura i Shiona, która powoli ewoluuję.

Shion nadal zachowuję się jak uratowana księżniczka przez wyczekiwanego rycerza, ale uważam, że to nawet urocze. Z...

Shariana | 2015-05-05
Przeczytana: 05 maja 2015

Naprawdę lubię tę serię. Nawet, jeśli nie jest idealna, a niektóre sceny wywołują zgrzytanie zębów - widać tu działanie pod publikę, złożoną w większości ze spragnionych yaoistek... Bez tych paru ścięć seria stałaby się na pewno bardziej wartościowa. Choć i bez tego jej poziom prezentuje się bardzo dobrze.

Jeśli książka jest jeszcze lepsza - a ponoć tak jest - to pokocham każdego, kto mi ją sprezentuje. Może być nawet w innym języku! T.T'

Vayar | 2017-12-21
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

Opinia przeniesiona pod wyd. specjalne, które w końcu dorwałam! <3

Uwielbiam Szczura w roli tego złego, rozmowa z Psiarą była zajedwabista. Uroczy był też moment w którym wpadł tam Shion i nagle wszystko jest w porządku, nic się nie dzieje... Shion to wspaniale wykreowana postać. Jest uroczy, nierozgarnięty, ale też inteligentny, co się niestety rzadko zdarza.

mciaxd27 | 2015-11-08
Przeczytana: czerwiec 2015