Chłopcy 2000 naklejek

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Zostań tajnym agentem, wybierz się na polowanie z jaskiniowcami lub poszukaj ukrytego skarbu... W tej wyjątkowej książce znajdziesz mnóstwo ciekawych zadań i łamigłówek oraz 2000 naklejek, którymi możesz uzupełnić obrazkowe historyjki i udekorować własne projekty!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/chlopcy-2000-naklejek-oraz-tworcze/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/chlopcy-2000-naklejek-oraz-tworcze/

Jak już zapewne się domyślacie jest to pozycja dla chłopaków, a ponieważ Nikodem jest chłopcem i na dodatek ubóstwia naklejki jest to książeczka wprost dla niego stworzona :)

W środku znajdziemy całą masę rewelacyjnych rzeczy! Główną atrakcją jest tutaj z pewnością dwa tysiące naklejek. Nie da się ukryć, że robi to wrażenie, prawda? Ale oprócz naklejkomanii nasze dziecko niejednokrotnie będzie musiało wykazać się swoją inwencją twórczą i chwycić za kredki czy też inne przybory do rysowania, popuścić wodze fantazji i tworzyć. Nasi synowie będą bowiem mieli za zadanie na przykład sprawić, aby kilka desorolek nabrało odlotowego wyglądu, albo będą mogli stworzyć własnego superbohatera, albo wymyślić wyglądy ohydnych mikstur czarownicy, ale to oczywiście nie wszystko! Poza tym nasze dziecko będzie musiało wytężyć nieco główkę i porozwiązywać różne zadania takie jak różne labirynty, szukanie cienia, odszukiwanie różnych przedmiotów na obrazku czy też znajdywanie różnic. Ale to nadal nie...