Viki Butterfly jest naj

Wydawnictwo: Rea
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Małgorzata

Nazywam się Viki Butterfly. Choć jestem mała (wiek dziewczyny to jej tajemnica), moje życie jest dokładnie zaplanowane i skoncentrowane na modzie. Zamierzam być NAJ w świecie mody! Droga do sukcesu będzie jednak trudna i pełna przeszkód. Przeczytaj mój dziennik, a odkryjesz z jakimi codziennymi problemami musi się zmierzyć taka nierozumiana przez świat ofiara mody jak ja. W mojej pierwszej...

Zamierzam być NAJ w świecie mody!
Droga do sukcesu będzie jednak trudna i pełna przeszkód. Przeczytaj mój dziennik, a odkryjesz z jakimi codziennymi problemami musi się zmierzyć taka nierozumiana przez świat ofiara mody jak ja. W mojej pierwszej książce popadam w niezłe tarapaty, sama się przekonasz.

Klaudia | 2014-08-10
Przeczytana: 05 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Hmm , przeczytałam ją w 3 dni. Praktycznie nic się tu nie dzieje tylko nasza "Viki" Przez całą książkę próbuje ukraść babci naszyjnik który później się rozpada . Ale przynajmniej się zaspokoiłam brakiem czytania ^.^

Jagga | 2017-06-17
Przeczytana: 2014 rok