Historia Kościoła. Odpowiedzi na najbardziej prowokacyjne pytania.

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
837168410X
historia kościoła
historia
skySpy

Czy mamy dowody na to że święty Piotr był w Rzymie? Dlaczego istniały krucjaty? Czy Kościół jest zawsze nieomylny? Czy chrześcijanie prześladowali Żydów? Czy katolik może należeć do tajnych stowarzyszeń? Oto niektóre pytania, które zadaje sobie współczesny człowiek. Odpowiedzi na nie są podawane w sposób prosty, jasny i aktualny, i mogą służyć każdemu, kto nawet bez fachowego przygotowania...

Oto niektóre pytania, które zadaje sobie współczesny człowiek. Odpowiedzi na nie są podawane w sposób prosty, jasny i aktualny, i mogą służyć każdemu, kto nawet bez fachowego przygotowania chciałby poznać blaski i cienie historii Kościoła.

źródło opisu: Edycja Świętego Pawła, 2000

źródło okładki: www.edycja.pl