Niekochana żona

Seria: Seria z Serduszkami
Wydawnictwo: Akapit
Eine ungeliebte Frau
Tomsky

Dlaczego miłość jest tak ekscytująca? czego przysparza więcej? Rozkoszy i ciepła, czy cierpień, niezaspokojonych tęsknot? A może cichej satysfakcji, jaką daje bezinteresowne poświęcenie, do którego zdolna jest tylko kochająca kobieta. Ria, bohaterka powieści "Niekochana żona", doświadczyła i cierpień, i tęsknot i otrzymała za to nagrodę, jaka nie wszystkim wrażliwym sercom jest przydzielona przez los.

A jej partner Heinz? Prawdziwy mężczyzna, wprawdzie czuły i opiekuńczy, ale jak każdy mężczyzna zupełnie ślepy na to, co przeżywa jego coraz bardziej pożądana Ria. I jak wielu mężczyzn sądzi wpierw, że do szczęścia w życiu wystarczy, jeśli ma się pasjonującą pracę, odpowiednie dochody oraz spokojne, ustabilizowane życie u boku rozsądnej kobiety. Cóż zrobić jednak, gdy potężniejące uczucie miłości rozsadza skorupę rozsądku. Chyba tylko poddać się fascynacji i czerpać szczęście pełną garścią.

źródło opisu: Akapit, 1993.

źródło okładki: Skan własny

wrzos118 | 2017-03-04