Nasze ciało

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
popularnonaukowa

Poznaj wszystkie największe sekrety ludzkiego ciała. Odkryj sekrety ludzkiego ciała! W tej niezwykłej książce znajdziesz wiele ciekawych informacji. Dzięki niej poznasz tajemnice ludzkiego umysłu i dowiesz się między innymi, ile waży serce, ile mamy mięśni i kości oraz co się dzieje z pokarmem, który spożywamy. Publikacja zawiera mnóstwo interesujących faktów, ciekawostek i opisów, lupę a...

Poznaj wszystkie największe sekrety ludzkiego ciała.
Odkryj sekrety ludzkiego ciała! W tej niezwykłej książce znajdziesz wiele ciekawych informacji. Dzięki niej poznasz tajemnice ludzkiego umysłu i dowiesz się między innymi, ile waży serce, ile mamy mięśni i kości oraz co się dzieje z pokarmem, który spożywamy. Publikacja zawiera mnóstwo interesujących faktów, ciekawostek i opisów, lupę a także okienka z ilustracjami i objaśnieniami. Tytuły w serii: Planeta Ziemia, Nasze ciało

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/nasze-cialo-a/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/nasze-cialo-a/

Pokazywałam Wam dzisiaj już jedną książkę z tej ciekawej serii z lupą, teraz czas na kolejną część. Ponieważ poprzednia była o Ziemi to teraz czas na tą o naszym ciele. Równie interesująca, z pewnością spodoba się wszystkich młodym osobą fascynującym się w anatomii człowieka. Bo w końcu nasze ciało również jest pełne tajemnic i sekretów, których odkrywanie na pewno sprawi naszym pociechom mnóstwo frajdy.

W książce tej poczytamy o naszych zmysłach, zobaczymy budowę, oka, ucha, nosa, mózgu. Dowiemy się kilku rzeczy na temat układu nerwowego, kości, mięśni. Zapoznamy się również nieco z bliżej z naszymi narządami takimi jak serce, płuca, wątroba i nerki. Cała ta wiedza jest niezwykle interesująca i zapewne bardzo przydatna. Dziecko dzięki tej książce dowie się jak wygląda i jak pracuje nasz organizm, co człowiek posiada "w środku" i do czego tak naprawdę to służy. Na pewno nie raz będzie mógł zabłysnąć przed nauczycielem, że zna tak wiele rożnych danych :)

Podobnie jak w poprzedniej...