Święty Mikołaj

Wydawnictwo: Debit
Gosia

Dzyń, dzyń dzyń - delikatnie dzwonią srebrzyste dzwoneczki zaprzężonych w renifery sań. To zbliża się Święty Mikołaj, zaraz opowie nam wspaniałe historie! Wszystkie Mikołajowe opowieści toczą się w bożonarodzeniowej scenerii, wśród elfów i gwiezdnego pyłu, choinek, prezentów i lekko prószącego śniegu. Bohaterami są skrzaty i zwierzęta, aniołki i wróżki, dzieci i dorośli. Ludzie pomagają zwierzętom, aniołki w podniebnej krainie pieką ciasteczka, a czysty dźwięk dzwonów zaprasza na pasterkę do kościoła w górach.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/