Beskid Mały. Przewodnik z mapami [Galileos]

Wydawnictwo: Bezdroża
9788361092063

Przewodnik obejmuje obszar Beskidu Małego. Pierwsza część przewodnika opisuje miejscowości znajdujące się na obszarze tego pasma górskiego, w tym cztery miasta: Wadowice, Kęty, Andrychów i Suchą Beskidzką.Znajdują się tu także plany tych miast. Druga część przewodnika zawiera opis 9 tras pieszych, prowadzących na szczyty Beskidu Małego i mijanych po drodze ciekawych miejsc. Do każdej trasy dodano odpowiednią mapę w skali 1:30 000. W miejscowościach opisano nazwy ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, narciarskich i konnych, łącznie z kilometrażem, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę.Przy szlakach pieszych podano także orientacyjny czas przejścia. Zaznaczono wyciągi narciarskie i trasy zjazdowe. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 20 m.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion