zrób to od razu. Program osobistej efektywności

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Dzięki książce Zrób to od razu. Program Osobistej Efektywności ludzie na całym świecie pracują sprawniej i nadają tempa swojej karierze. Teraz przyszła twoja kolej: dowiedz się, jak zorganizować sobie pracę, by zwiększyć wydajność i znaleźć więcej czasu na to, czym naprawdę chcesz się zajmować. Autor na podstawie swego wieloletniego doświadczenia radzi m.in. jak: panować nad nadmiarem informacji napływających z różnych źródeł zorganizować genialnie prosty, lecz niezwykle skuteczny system przechowywania danych wykorzystywać w pracy zdobycze technologii usprawniać pracę zespołową i komunikację w firmie oraz prowadzić bardziej efektywne zebrania.

ifg | 2016-02-29
litpawel | 2015-07-30