Książka Roku 2018

Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą

Wydawnictwo: OSM Consult Sp. z o. o.
The Accidental Creative
poradniki
Jan Giemza

Rutyna: każdego dnia w pracy musisz wymyślać cudowne rozwiązania dla szeregu problemów, a to wszystko pod nieustającą presją. Wszyscy wymagają natychmiastowego efektu, błyskotliwości i genialnych pomysłów na zawołanie. Przytłacza cię to? Sięgnij po tę książkę! Kreatywność na zawołanie to idealne wsparcie w procesie tworzenia – inspirujący przewodnik po wymagającym świecie branży kreatywnej....

Kreatywność na zawołanie to idealne wsparcie w procesie tworzenia – inspirujący przewodnik po wymagającym świecie branży kreatywnej. Todd Henry pokaże ci, jak rozwinąć swój twórczy potencjał i znaleźć więcej czasu na rzeczy, które są dla ciebie najważniejsze.

źródło opisu: http://toddhenry.pl

źródło okładki: http://toddhenry.pl

Kamil | 2017-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Umieraj pusty, czyli wolny." - Najlepsze wezwanie do działania na koniec książki jakie widziałem do tej pory.
Bardzo ciekawa lektura. Bardzo ciekawa bibliografia tej pozycji.
Polecam każdemu kreatywnemu.

Eliza Żywicka | 2017-07-06

08.06.2015 to dla mnie bardzo ważna data w życiu zawodowym

Poszłam na szkolenie MoM - Merytorycznie o Marketingu - "Kreatywność na zawołanie"

Nie zastanawiałam się co to oznacza, nie znałam prelegenta.

Wiecie, czasem tak jest, że nie wiesz dlaczego coś robisz, a potem okazuje się, że to był bardzo ważny element Twojego życia.

W cenie szkolenia była książka o tym samym tytule. A może szkolenie było o tym tytule co książka Emotikon smile:)

Jak widać, wyszłam z czterema książkami.

Przez cały czas zastanawiałam się o czym ten Marcin do mnie mówi. Nie zrozumiałam nic ze szkolenia, ale nie potrafiłam zadać pytania.

Jedyne sensowne zdanie jakie zapisałam to to, że kreatywność kojarzy się z burzą mózgów.

Z tematyki nie zrozumiałam kompletnie nic, ale pokochałam zarówno Marcin Osman jak i Kamila Kruk.

Miałam kilka podejść do przeczytania książki - Kreatywność na zawołanie - za każdym razem poddawałam się po kilku stronach.

Kilka dni temu zauważyłam, że Marcin Osman organizuje...

spacer_biedronki | 2015-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2015

Chyba zbyt wiele sobie obiecywałam.Kreatywność należy trenować. Zupełnie jak bieganie po chleb. Dzień w dzień. Aż kiedyś przy okazji pobijemy rekord na 100m.

kamilak | 2015-07-29
Przeczytana: 26 kwietnia 2015

Ta książka pokazała mi jak być kreatywnym kiedy ja chcę, a nie tylko wtedy kiedy przychodzi wena. Są też ciekawe wskazówki, jak zorganizować swoje otoczenie, zadania i pracę, aby sprzyjały byciu kreatywnym.

Tomasz Simborski | 2018-12-27
Krzysztof Rynkiewicz | 2018-09-03