Zrób to od razu. Program Osobistej Efektywności

Wydawnictwo: Rebis
LubimyCzytać

Dowiedz się, jak zorganizować sobie pracę, by zwiększyć wydajność i znaleźć więcej czasu na to, czym naprawdę chcesz się zajmować.Dzięki książce Zrób to od razu. Program Osobistej Efektywności ludzie na całym świecie pracują sprawniej i nadają tempa swojej karierze. Teraz przyszła twoja kolej: dowiedz się, jak zorganizować sobie pracę, by zwiększyć wydajność i znaleźć więcej czasu na to, czym naprawdę chcesz się zajmować. Autor na podstawie swego wieloletniego doświadczenia radzi m.in., jak:* panować nad nadmiarem informacji napływających z różnych źródeł;* zorganizować genialnie prosty, lecz niezwykle skuteczny system przechowywania informacji i danych;* wykorzystywać w pracy zdobycze technologii;* realistycznie planować i wykonywać plany;* usprawniać pracę zespołową i komunikację w firmie oraz prowadzić bardziej efektywne zebrania.Program Osobistej Efektywności stanowi pomost między naszymi nawykami, nową technologią a rozwijającym się środowiskiem pracy oraz umożliwia zachowanie niezbędnej równowagi między życiem zawodowym a osobistym.Kerry Gleeson jest założycielem i dyrektorem generalnym Institute for Business Technology International oraz twórcą Programu Osobistej Efektywności. Instytut, mający filie na całym świecie, przeszkolił w zakresie zarządzania informacjami setki tysięcy menedżerów i pracowników m.in. tak znaczących firm, jak General Motors, Shell, Nissan, Hewlett-Packard, i wielu innych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

sadi1992 | 2019-08-16
Przeczytana: sierpień 2019

Wiele przydatnych porad i wskazówek dotyczących pracy biurowej oraz zarządzania sobą i czasem własnym, które przydadzą się osobom wiecznie zapracowanym.

Beata | 2018-12-17

pozycja przydatna dla wszystkich tych, którzy zaczynają swoją przygodę z ogarnięciem chaosu w zarządzaniu soba czasem. książka zawiera wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań.

Patrycja | 2017-09-03
Przeczytana: 08 września 2017

Zupełnie nie to czego szukałam.