Brian Tracy i Moc pewności siebie

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Twoje życie staje się lepsze tylko wtedy, kiedy Ty stajesz się lepszy Tylko dwóch osób na świecie można być pewnym Briana Tracy ego i siebie Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zwątpić we własne siły, pomyśl, że Brian Tracy zebrał swoje budujące prawa i inspirujące myśli właśnie dla Ciebie. Spójrz w swoje wnętrze jak w lustro i zobacz klarowne odbicie wszystkiego, czym jest dla Ciebie sukces. Z każdym kolejnym słowem płynącym z tej niedużej książeczki będziesz bliżej wymarzonej kariery, osiągnięcia spokoju ducha, odnalezienia osobistego szczęścia i zdobycia pokaźnych korzyści materialnych. Zacznij czytać.Złote myśli odmieniające każdy dzień.Orzeźwiające krople natchnienia.Zastrzyki siły i zapału. Mała książka o wielkiej motywacji.

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

Mateusz | 2017-01-28
Przeczytana: 26 stycznia 2017