Bułgaria. Przewodnik Wiedza i Życie

Wydawnictwo: Bezdroża

Przewodniki Wiedzy i Życia. Seria przewodników wydawana na licencji znanej na całym świecie oficyny Dorling Kindersley. Dzięki wysokiemu poziomowi edycji, przepięknym fotografiom oraz bogactwu informacji książki te cieszą się renomą najlepszych przewodników ilustrowanych, a przez miłośników podróży uważane są za przewodniki z „najwyższej półki”. Przewodniki te wyróżnia: przejrzysty układ treści, przepiękne zdjęcia, dokładne mapy, trójwymiarowe przekroje budowli, rozbudowana część praktyczna, dokładne wskazówki ułatwiające zwiedzanie, sprawdzone i aktualne informacje.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion