Polska z dzieckiem. Rodzinny przewodnik

Wydawnictwo: Septem
9788324642014

Polska z dzieckiem. Rodzinny przewodnik pokazuje, że podróżowanie z maluchem wcale nie musi być uciążliwe dla rodziców. Co więcej, może stać się okazją do zacieśnienia więzi rodzinnych i powiększenia zbiorów rodzinnego albumu. Nasz przewodnik to prawdziwe kompendium wiedzy, które powinien mieć przy sobie każdy rodzic podróżujący z dzieckiem po Polsce - znajdziemy tu informacje o najciekawszych atrakcjach nastawionych na małego turystę, festiwalach dla dzieci, propozycje spacerów i wycieczek rowerowych dla maluchów w każdym wieku. Przewodnik poprowadzi m.in przez aquaparki, planetaria, zoo, kolejki leśne, zabytkowe pałacyki, ruiny starodawnych zamków i kolorowe ogrody botaniczne.Przewodnik ten jest obszerną publikacją doradzającą rodzicom, jak podróżować z małym turystą. Cześć praktyczna zawiera zasady bezpiecznego podróżowania z maluchem, informacje o noclegach, formach podróżowania, opiece zdrowotnej oraz o miejscach przyjaznych dzieciom. Najciekawsze atrakcje dla dzieci w całym kraju zostały zebrane w formie tabeli. Część krajoznawcza przybliża 20 regionów, zawiera informacje o najważniejszych atrakcjach i imprezach, ciekawostki oraz ramki z legendami i baśniami pozwalające poznać dane miejsce od bardziej magicznej strony. W wyborze obiektów do zwiedzania (aby nikt się nie bał i nikt się nie nudził) z pewnością pomogą kategorie wiekowe znajdujące się z boku tekstu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion