Indonezja. Zielony Przewodnik. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem
9788324642007

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Indonezja to barwny kraj, na który składa się kilkanaście tysięcy wysepek, rozrzuconych po Pacyfiku i Oceanie Indyjskim. To Azja w całym swoim bogactwie: panująca tu od wieków kultura buddyjska i hinduistyczna, wymieszana z dominującym dziś islamem, dała prawdziwie egzotyczny koktajl, oszałamiający orientalnymi barwami i zapachami. Z jednej strony - wielkie metropolie, tętniące życiem ośrodki turystyczne, mekka surferów i przyszłych gwiazd srebrnego ekranu, z drugiej - tarasy ryżowe, rajskie plaże, wciąż aktywne wulkany, gęste dżungle porośnięte niespotykaną nigdzie indziej roślinnością oraz ukryte w lasach starodawne świątynie o baśniowej architekturze.W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży:* Organizacja podróży - informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu* O kraju - wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe* Odkrywanie Indonezji - trasy zwiedzania i opisy interesujących miejscPełny zestaw dokładnych map:* Mapa ogólna kraju* Plany miast* Mapy wysp i trasy wycieczek* Gwiazdki - tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych ***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagi.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

joanna88 | 2016-08-25

Genialny!
Zawiera bardzo cenne wskazówki.
Z czystym sumieniem polecam. W szczególności osobom, które podróżują bez planu.