Sycylia. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Każdy kto zdecyduje się odwiedzić Sycylię, poczuje magiczny powiew przeszłości. Kolejni władcy i najeźdźcy wyspy zostawiali tu całe cywilizacyjne bogactwa. Sycylia to mieszanka kultur, która ujawnia się w miejscowych obyczajach, języku, a nawet kuchni. Znajdziemy tu antyczne ruiny, kameralne plaże i egzotyczną przyrodę. Przewodnik Michelin podpowie, co warto a co koniecznie trzeba na Sycylii zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:* informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży* zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe* Sycylia - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca* Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi* Precyzyjne mapy* mapa Sycylii na wewnętrznej stronie okładki* mapy najważniejszych miast.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion