Alfabet zarządzania projektami

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

ticket | 2018-01-06

Napisana prostym językiem, przystępna, ale w sumie o niczym. Każdy, kto pracował w 3 projektach zna to wszystko od podszewki. Nie jest to książka teoretyczna, nie jest to wykładnia któregoś ze standardów zarządzania projektami, ot spisanie dobrych praktyk, własnych doświadczeń. Przykłady w ramkach są dość słabe, szczerze wolałabym jakieś dobre międzynarodowe przykłady ogólnie dostępne niż opisy wypraw w góry autora.

Nola | 2014-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2014

Jak na ekonomiczne rozważania książka napisana prostym, łatwym i zrozumiałym językiem. Ciekawe ile osób, które przeczytają niniejszą pozycję literatury porady w niej zawarte weźnie sobie do przysłowiowego "serca" i zastosuje je w praktyce...? Liczę, że przynajmniej większość :)

Krzysiek | 2014-01-19

Tytuł mówi sam za siebie... Opis najważniejszych pojęć z zarządzania projektami w postaci krótkich esejów, które bardzo szybko się czyta. Mnie bardzo przypadłą do gustu, napisana ciekawym luźnym językiem. Polecam