Przeskoczyć przepaść. Jak trafić z nowoczesnym produktem do każdego klienta

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Wyobraź sobie, że wprowadzasz na rynek nowy produkt technologiczny i odnosisz spektakularny sukces. Teraz Twoim zadaniem jest przekuć "wczesny sukces rynkowy" na realny zysk i możliwość dalszego rozwoju firmy. Musisz zatem wykonać solidny skok i znaleźć się w głównym nurcie.Jednak oba rynki oddziela PRZEPAŚĆ.Od czego zacząć? Przede wszystkim zapomnij o tradycyjnym marketingu i stwórz nowy plan działania, nawet jeśli wydaje Ci się sprzeczny rozsądkiem. A zatem zamiast sprzedawania produktu naucz się nawiązywać relacje z klientami i tworzyć z nimi partnerski układ.Po co? By zmniejszyć szok związany z nowością. Zmiany w dziedzinie nowoczesnych technologii zachodzą tak szybko, że nikt nie mógłby wytrzymać ich tempa na dłuższą metę, gdybyśmy skupiali się wyłącznie na transakcjach.Jak to zrobić? Najlepszym sposobem na przygotowanie się do pracy w szybko zmieniającym się, bardzo konkurencyjnym świecie współczesnego marketingu jest stworzenie nowego modelu działania poprzez budowanie trwałych i przynoszących owoce relacji rynkowych. To książka pokaże Ci, jak ten model działa w praktyce i jak możesz go użyć do własnych celów, by Twoje dzieło nie pozostało tylko zabawką małej grupki geeków.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

lbadura | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016

W życiu stykamy sie z nowymi technologiami, ogólnie rzecz mówiąc nowościami. Każdy z nas trochę inaczej reaguje na nowości, na innowację. Druga połowa XX wieku oraz początek XXI stoją pod znakiem niesamowitego rozwoju technologicznego. Intuicyjnie widzimy, ze ludzie reagują z entuzjazmem, czasem z rezerwa, a czasem nawet z wielkim sceptycyzmem na nowe technologie.

Dzięki tej książce zrozumiałem pewne mechanizmy społeczno-psychologiczne rzadzące ludźmi kiedy są oni skonfrontowani z nowymi technologiami.

Książka ma charakter naukowy, oparta jest na solidnych badaniach naukowych. Bogata jest w tzw 'case studies'.

W miedzy czasie autor uzupełnił pozycje o nowsze badania, na dzień dzisiejszy mamy juz trzy wydania, najbardziej aktualne ma bodajże niecałe trzy lata.

Autor opracowuje pewien model. Oparty solidnymi badaniami naukowymi. Na dzień dzisiejszy trudniej znaleźć w literaturze i nauce inny, lepszy model opisujący zjawisko przyswajania nowych technologii, nowych narzędzi,...

Hipcio | 2018-05-15
Na półkach: 2018, Przeczytane