101 prezentów od dzieci

Wydawnictwo: Liber
poradniki

101 prezentów od dzieci jest przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.. Książka ta zawiera mnóstwo praktycznych pomysłów na bajecznie kolorowe, niepowtarzalne prezenty. Większość z nich można z powodzeniem wykonać w grupie, za pomocą łatwo dostępnych i tanich materiałów.Co czyni prezent niezwykłym? Niezwykły prezent:? musi być niepowtarzalny oraz w miarę możliwości zrobiony samodzielnie? powinien pobudzać dziecięcą wyobraźnię, uczyć twórczego myślenia, pomagać dokonywać wyborów i rozwijać osobowość.? powinien być podarkiem od serca ? powinien być wykonany z minimalną pomocą dorosłego, który pełni rolę obserwatora i wybiera niezbędne materiały.

magda | 2013-11-05
Przeczytana: 2011 rok