Pikniki

Wydawnictwo: Muza
9788373195349
poradniki

Posiłek na świeżym powietrzu może być smaczny, a przy tym łatwy do przygotowania. Wystarczy stosować się do przedstawionych w książce wskazówek i przepisów, do których pomysły zaczerpnięto z rozmaitych kuchni regionalnych, od hiszpańskiej i meksykańskiej po libańską i wietnamską. Z przedstawionych przepisów równie dobrze wyczarujemy wiejskie śniadanie, jak i wystawny, odświętny posiłek. Znajdziemy tu też napoje ze świeżych owoców, koktajle i wyśmienite desery.