Wielki słownik japońskiej broni białej. Tom I – Głownia

Wydawnictwo: Diamond Books

Japońska broń zawsze budziła żywe zainteresowanie, jednak ze względu na barierę językową poruszanie się w gąszczu jej terminologii było dotąd niezwykle utrudnione. „Słownik japońskiej szabli” jest pierwszą w językach zachodnich próbą usystematyzowania nazw i pojęć stosowanych do jej opisu przez samych Japończyków. Tom pierwszy poświęcony głowni szabli zawiera ponad dwieście ilustracji i blisko...

Tom pierwszy poświęcony głowni szabli zawiera ponad dwieście ilustracji i blisko czterysta haseł opracowanych z myślą o maksymalnym ułatwieniu czytelnikowi korzystania ze słownika.

źródło opisu: Diamond Books, 2013

źródło okładki: http://www.diamondbooks.pl