Zarys astrologii prognostycznej

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
astrologia prognostyczna

Naiwni doprawdy są ludzie, którym wydaje się, że los człowieka nie jest współtworzony przez jego kosmiczne środowisko, lecz przecież jeszcze bardziej naiwni są ci, którzy sądzą, że los ten, z chwilą narodzin, już raz na zawsze, dokładnie i niezmiennie, został zapisany w gwiazdach . (...)

lex | 2013-03-17
Przeczytana: 01 maja 2008

Dobre podstawy, dotychczas zajmowałem się tranzytami bez jakichkolwiek podstaw, a to było trochę głupie ;) Teraz znam te podstawy przynajmniej jasno wytłumaczone.

'Naiwni doprawdy są ludzie, którym wydaje się, że los człowieka nie jest współtworzony przez jego kosmiczne środowisko, lecz przecież jeszcze bardziej naiwni cą ci, którzy sądzą, że los ten, z chwilą narodzin, już raz na zawsze, dokładnie i niezmiennie, został zapisany w "gwiazdach".'

bastille | 2012-02-23
| 2011-06-09