Interpretacja horoskopu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
astrologia
melania35

Co może powiedzieć nam nasz horoskop, jak należy rozumieć jego symbole, jak wykorzystać te informacje w życiu codziennym? O tym praktycznym podejściu do astrologii i horoskopów mówi kolejną, wydana w Polsce, książka wybitnego niemieckiego astrologa.

źródło opisu: bonito.pl

źródło okładki: bonito.pl

Sybi | 2016-02-26

Pronay pisze w sposób bardzo przejrzysty, jasny i konkretny, a to kolejna z jego książek, która dobrze nadaje się dla początkujących i nie tylko.

lex | 2013-03-17
Przeczytana: 11 kwietnia 2008

Interpretacji horoskopu tak na prawdę nie można się nauczyć ani z jednej ani z dziesięciu książek, do tego potrzeba czegoś więcej... (i ja chyba tego czegoś nie mam ;) ). Ale takie reguły i podstawy dobrze przedstawia i chyba nawet ja pojąłem już troszeczkę więcej i bardziej "całościowo".