Sztuka naturalnego planowania rodziny powrót płodności po porodzie

Wydawnictwo: Liga Małżeństwo Małżeństwu
poradniki
Ismena

Jest to uzupełnienie "Kursu podstawowego" o tematykę związaną z powrotem płodności po porodzie. Z ponad 20 letniego doświadczenia Ligi Małżeństwo Małżeństwu wynika, że okres ten jest najtrudniejszy jeżeli chodzi o stosowanie NPR. Książka w formie kursu zawierającego część teoretyczną i praktyczną wprowadza czytelnika w tajniki poznania płodności kobiety w tym okresie. LMM zaleca, aby przed lekturą części "Powrót płodności po porodzie" zapoznać się z "Kursem podstawowym".

Okres przejściowy po urodzeniu dziecka, kiedy organizm kobiety dostosowuje się do zmian hormonalnych zachodzących po porodzie oraz do sposobu karmienia niemowlęcia, stawia przed małżonkami wyjątkowe wyzwania. Korzystając z podręcznika „Sztuka naturalnego planowania rodziny. Powrót płodności po porodzie”:
- nauczycie się interpretować zmiany hormonalne zachodzące w okresie przejściowym po porodzie aż do powrotu normalnych cykli,
- dowiecie się, jakie korzyści niesie wyłączne oraz przedłużone karmienie dziecka piersią,
- zrozumiecie związek pomiędzy różnymi sposobami karmienia dziecka a powrotem płodności,
- poznacie specjalne reguły naturalnego planowania rodziny w okresie poporodowym,
- poczujecie się pewniej i wspólnie będziecie mogli podejmować odpowiedzialne decyzje rodzicielskie.

źródło okładki: http://npr.pl/sklep/4-sztuka-naturalnego-planowani...»

Emilia | 2016-03-09