Skarby UNESCO

Wydawnictwo: SBM
skarby, album, natura, zabytki, UNESCO, świat, kultura,
albumy
animka227

Wzniesione na przestrzeni wieków monumentalne budowle, a niekiedy jedynie niewielkie fragmenty, które świadczą o pięknie i wyjątkowości danego obiektu pokazano na przepięknych fotografiach. Niewiarygodne obiekty będące świadectwem geniuszu ich twórców, wybitnych artystów i budowniczych, ukazują różnorodność kultur i cywilizacji świata. Książka "Skarby UNESCO 100 najpiękniejszych zabytków" to niepowtarzalny tytuł prezentujący perły światowej architektury.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl