Pułapka

Cykl: Polowanie (tom 3)
The Trap
angielski
HouseOfReaders

Andrew Fukuda i eksplodujący finał trylogii Polowanie. Po tym, jak ledwie żywi, uciekli z Misji, Gene i Sissy stają przed niemożliwym zadaniem: pozostać żywym tak długo by zatrzymać zarazę która skupia się na wykończeniu ich. Uwięzieni w pędzącym pociągu wraz z uratowanymi dziewczętami, Gene, Sissy, David i Epap muszą trzymać się razem i użyć wszystkiego co mają by chronić się nawzajem. Mają...

Andrew Fukuda i eksplodujący finał trylogii Polowanie.

Po tym, jak ledwie żywi, uciekli z Misji, Gene i Sissy stają przed niemożliwym zadaniem: pozostać żywym tak długo by zatrzymać zarazę która skupia się na wykończeniu ich. Uwięzieni w pędzącym pociągu wraz z uratowanymi dziewczętami, Gene, Sissy, David i Epap muszą trzymać się razem i użyć wszystkiego co mają by chronić się nawzajem. Mają tylko jedną nadzieję, że lek zmieni krwiożercze kreatury z powrotem w ludzi. Teraz, gdy wiedzą co niszczy wirusa, Gene i Sissy mają ostatnią szansę na uratowanie wszystkiego co kochają i stworzenie lepszego życia dla nich. Lecz zanim do tego dojdzie, Gene musi stawić czoło Ashley June: jego pierwszej miłości a obecnie najgorszemu wrogowi.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/17286729-the-trap

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/17286729-the-trap